• Top Searches:

.NET fejlesztő (ZR468)

DSS Consulting
Full Time
Central Java
Posted 30+ hari yang lalu
Job description

Álláslehetőség adatai

Képességek

.NET Framework 4+, .NET 5-6, Angular

Iparág

Bank

Munkatapasztalat

0–1 év

Város

Budapest

Állam/tartomány

Budapest

Irányítószám

1113

Munkakör leírása

Dinamikusan fejlődő cégünk a hazai és külföldi nagyvállalati ügyfeleknek nyújt informatikai szolgáltatásokat több, mint 20 éve. Jelenleg banki tevékenységhez kapcsolódó szoftverfejlesztési feladatok ellátására keresünk lendülettel bíró, hosszú távú kihívásokat kereső munkatársat, aki számára fontos, hogy egy remek csapatban, felelősséggel bíró feladatokat lásson el, mint
.NET fejlesztő.

Főbb feladatok:

  • Fejlesztési feladatok önálló végrehajtása a vezető fejlesztő irányításával
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Új programok, modulok fejlesztése és tesztelése
  • Programok előkészítése a tesztelők számára
  • Webalkalmazás fejlesztése, nagyvállalati környezetben
  • Banki nyilvántartó rendszer fejlesztése
  • Ipari digitalizációs projektben való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés
  • Csapatjátékos attitűd

Technológiai háttér:

  • HTML, CSS, JavaScript
  • Angular, TypeScript
  • ASP.NET MVC, Razor, Bootstrap
  • jQuery, AJAX
  • WPF
  • DevExpress (WPF), Telerik UI (Kendo, WPF)
  • .NET Framework 4+, .NET 5-6, C#
  • WCF, SOAP, WSDL, XSD
  • REST API, JSON, OpenAPI/Swagger,YAML, CORS
  • Windows Service, Quartz
  • Windows Server, IIS
  • EntityFramework, Entity Framework Core
  • MS SQL, T-SQL, SQL Server Management Studio, OPENXML, SSIS, SSAS (OLAP)
  • Azure/TFS DevOps, UnitTesting, TFVC, Git
  • Visual Studio

Amit kínálunk:

  • Céges juttatások: online és tantermi kurzusok, sportolási lehetőség, SZÉP kártya, céges telefon, laptop
  • Távoli munkavégzésre való lehetőség (home office)
  • Rugalmas munkaidő
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

Önéletrajzot a [email protected] email címre küldhetsz, vagy klikk a 'jelentkezés' gombra!